آرشیکد - برترين نرم افزار معماري جهان!

آموزش بیم آرشیکد استاد رامتین مهراز (چرغنده)

يا

به جای سخت کار کردن، هوشمندانه کار کنید! با مجموعه قدرتمند Archicad ، ابزارهای داخلی و رابط کاربر پسند ، که از کارآمدترین و بصری ترین نرم افزار BIM در بازار هستند ، پروژه هایی را در هر اندازه ای طراحی و تحویل دهید. شامل مستندات طراحی خارج از چهارچوب ، انتشار با یک کلیک ، ارائه عکس واقع بینانه و بهترین تجزیه و تحلیل در کلاس. Archicad به شما امکان را می دهد تا بر روی بهترین کار تمرکز کنید: طراحی ساختمان های عالی!

طراحی

خلاقیت خود را با پیشروترین نرم افزار مدل سازی اطلاعات ساختمان که دقیقاً مانند شما (معمار) توسط معماران توسعه یافته است، نمایان کنید.

این ابزار طراحی الگوریتمی پیشرفته، با پشتیبانی از مدل های بزرگ به شما این امکان را می دهد که بهترین سازه های خلاقانه در سطح جهان را طراحی کنید.

تحلیل

  وقت خود را صرف طراحی ساختمانهای عالی کنید، نگران کیفیت مدل خود نباشید. 

با اتصال آرشیکد به بهترین ابزار تجزیه و تحلیل، می توانید مسائل را در مراحل اولیه طراحی شناسایی و حل کنید. همه اینها به طراحی دقیق تری اضافه می شود که ساخت آن آسان تر و کارکرد آن ارزان تر است.

همکاری

با تیم هایی در سرتاسر نقاط جهان در پروژه هایی با هر اندازه یا پیچیدگی، کار کنید. به لطف پیام رسانی فوری در زمان واقعی ، دیگر منتظر نخواهید بود. تشخیص و وضوح تداخل، بدون توجه به اینکه اعضای تیم با چه  نرم افزار ی کار می کنند،  بسیار سریع و آسان است.

مستند سازی و تهیه مدارک

 آرشیکد، شامل مجموعه کامل مستندات خارج از چهارچوب ، به همراه گردش کار قدرتمند نشریات که مطابق با الزامات محلی BIM است ، به این معنی است که شما می توانید روی طرح های خود تمرکز کنید ، نه کارهای اداری.

تجسم بصری

  با پالت داخلی نرم افزار تجسم معماری مدل های خود را زنده کنید. VR و ابزارهای ارائه ما برای کمک به هر کسی در درک و پیمایش مدل BIM طراحی شده اند. درک این مدل به معنای تصمیم گیری و تغییر در مراحل اولیه طراحی، صرفه جویی در وقت، هزینه و تشدید در سایت ساختمان است.

مشخصات فنی

حداقل مشخصات سخت افزاری توصیه شده برای Archicad 24 را مشاهده کنید.

به اطلاعات فنی دقیق تری نیاز دارید؟

آرشیکدآرشیکد رامتین چرغنده رامتین چرغنده رامتین چرغنده تکنولوژی بیم تکنولوژی بیم

آرشیکدآرشیکد فناوری بیمفناوری بیمفناوری بیمفناوری بیمفناوری بیمفناوری بیمفناوری بیمفناوری بیمفناوری بیم رامتین چرغنده رامتین چرغنده رامتین چرغنده رامتین چرغنده رامتین چرغنده گرافیسافت گرافیسافت گرافیسافت گرافیسافت گرافیسافت گرافیسافت گرافیسافت تکنولوژی بیم تکنولوژی بیم تکنولوژی بیم تکنولوژی بیم تکنولوژی بیم فارسی آرشیکد فارسی آرشیکد فارسی

Archicad farsi Archicad farsi Archicad farsi Archicad farsi Archicad farsi Archicad farsi Archicad farsi فناوری بیم گرافیسافت گرافیسافت گرافیسافت تکنولوژی بیم تکنولوژی بیم Archicad farsi Archicad farsi دانلود آرشیکد 24آرشیکد فارسیآرشیکد فارسی