Enscape3D 2.8.0.2.26218 for Revit/SketchUp/Rhino/ArchiCAD

توضیحات

Enscape3D ، نام پلاگین قدرتمندی جهت استفاده در نرم افزار های AUTODESK REVIT ، SketchUp ، Rhino ceros و Archicad می باشد. در واقع این پلاگین یک رندر در لحظه به شمار می رود. شما می توانید با استفاده از این پلاگین در نرم افزار های مذکور، کار های گرافیکی خود را جلا ببخشید. همچنین شما با استفاده از تکنولوژی رندرینگ در لحظه این پلاگین قادر خواهید بود تا تصاویر پروژه های خود را در هر زاویه ای بهبود دهید.

پلاگین Enscape3D به نحوی عمل می کند که شما نیازی به انجام کار خاصی نخواهید داشت. تنها با رفتن به بخش ENSCAPE PLUGIN در نرم افزار های مذکور و انتخاب آن و با کلیک کردن بر روی گزینه‌ی Enscape عملیات رندرینگ شروع خواهد شد. در واقع در کنار ساده بودن انجام این عملیات برای کاربر، این افزونه پردازش های بسیار فراوانی را انجام می دهد و در نهایت نتیجه ای بسیار عالی را برای شما ارمغان می آورد. همچنین پلاگین Enscape3D قادر به انجام رندرینگ های در لحظه دو بعدی و سه بعدی و VR نیز می باشد.

همچنین این پلاگین قادر می باشد تا تصاویر پانوراما را خلق کند. شما می توانید پروژه های گرافیکی خود را با استفاده از این پلاگین به تصاویری 360 درجه ای تبدیل کنید. تمامی این عملیات ها تنها با یک کلیک ساده در این پلاگین صورت می گیرد که از این رو کار برای کاربران بسیار ساده خواهد بود.

مشاهده
ساخت کتابخانه شخصی از آبجکتها و متریالها با نرم افزار کانکتر

امکانات و ویژگی های افزونه Enscape3D :

  • قابل استفاده در نرم افزار های AUTODESK REVIT ، SketchUp ، Rhino ceros و Archicad
  • استفاده بسیار ساده و بی دردسر تنها با یک کلیک
  • خلق تصاویر بهبود یافته پروژه های شما
  • تبدیل تصاویر پروژه های شما به VIRTUAL REALITY
  • خلق تصاویر پانوراما از تصاویر پروژه های شما
  • و…

سیستم مورد نیاز Enscape3D

Operating Systems

Windows 10 ,Windows 8/8.1 ,Windows 7

Required CAD Software

ArchiCAD 23 ,Revit 2020 , SketchUp Make & Pro 2020 ,Rhino 5.0 and 6.0

Recommended Hardware

The minimum requirements we recommend to run Enscape are an OpenGL 4.2 compatible NVIDIA or AMD graphics card with a minimum of 2GB VRAM and the latest available drivers

راهنمای نصب

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

لینک دانلود


Enscape 2.8 Release

5/5 ( 1 نظر )

دیدگاهتان را بنویسید