شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شناسه پست: 3497
بازدید: 718

Familiarity with the world’s architectural software

در این مقاله به بررسی نرم افزار های معماری می پردازیم و در آخر نتیجه گیری خواهیم کرد.

مقاله دوم در رابطه با مقایسه برترین نرم افزار های حوزه معماری می باشد حتما آن را در خبرنامه هوش معماری ببینید

اگر از اپلیکیشن استفاده می کنید از شناور استفاده کنید تا هم ویدئوها را ببینید و یا ویدئو ها را دانلود نمایید

سوال اینجاست که من از چه نرم افزاری استفاده کنم؟ یا ساده تر بگم میان این همه نرم افزار معماری کدام نرم افزار بهتر است؟ جامعه آماری به ما چه می گوید؟ تاریخچه هر نرم افزار چیست و هدف از ساخت آن چیست؟

ما در این مقاله پژوهشی به بررسی تمامی این موارد می پردازیم و در انتها انتظار داریم شما هم تجربه خود را از نرم افزاری که کار میکنید برای ما در بخش نظرات وارد نمایید و نقاط ضعف و قدرت این مقاله را به ما بگویید تا ما در آینده ویدئوهای بهتری برای شما تهیه نموده و مقالات را سازماندهی کنیم.

چه نرم افزارهای معماری و گرافیکی و انیمیشن سازی می شناسید در این همایش با شرکت های قدرتمند نمتچک آلمان و اتودسک آمریکا آشنا خواهید شد. همچنین با نرم افزارهایی همچون اتوکد،سه بعدی مکس، رویت، آرشیکد، وکتورورکس، آل پلن، سینمافوردی، لومیون، تویین موشن، راینو و گراسهاپر، وی ری، اسکچاپ، آرتلانتیس آشنا می شوید. Autodesk – Nemetschek – Autocad – 3DsMax – Revit – Archicad – Vectorworks – All Plan – Cinema4d – Lumion – Twinmotion – Rhino Grasshoppers – Vr

زمان این سمینار: 1ساعت و 30دقیقه

نویسنده

رامتین چرغنده
مدرس و سخنران نرم افزارهای معماری و گرافیکی و BIM

error: تمامی حقوق مادی و معنوی این محتوا متعلق به رویای آکادمی مهرازی و نماینده آن مجموعه هوش معماری می باشد. در صورت تمایل به اشتراک گذاشتن این محتوا لطفا فقط لینک صفحه را به اشتراک بگذارید.