شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

CC AWARD WINNER 1024x975 2 1 https://rammehraz.com/wp-content/uploads/2020/12/CC-AWARD-WINNER-1024x975-2-1.jpg
شناسه پست: 5654
بازدید: 7
GRAPHISOFT Archicad برای دهمین سال متوالی جایزه “محصول سال BIM” را برد.
بهبود مستمر با هر نسخه برای متخصصان BIM ارزش افزوده ای دارد که می توانند با ادغام افراد ، گردش کار و اطلاعات در زمان واقعی ، پروژه هایی از هر اندازه را طراحی و ارائه دهند.
نرم افزار Archicad 24 و BIMx ، برنده جایزه GRAPHISOFT ، برنامه های کاربردی نرم افزار مدل سازی اطلاعات ساختمان (BIM) ، برنده محصولات BIM سال و فناوری سال موبایل در جوایز سالانه ساخت محاسبات هستند. Archicad ده سال پیاپی در رده محصولات سال BIM برنده شده است ، نشان می دهد که کاربران ارزش پیشرفت های سال به سال را می بینند. این جوایز به عنوان یکی از معدود جوایز پوشش دهنده استفاده از IT در طراحی و ساخت ، به دلیل انعکاس تجربیات کاربران واقعی با محصولات برای تحویل پروژه ها شناخته می شوند.
رأی دهندگان از مجموعه ابزارهای داخلی و رابط کاربر پسند Archicad قدردانی می کنند ، و این نرم افزار را به کارآمدترین و بصری ترین نرم افزار BIM در بازار تبدیل می کند. Archicad با داشتن گردش کار طراحی الگوریتمی و پشتیبانی از مدل بزرگ ، مستندات کاملاً خودکار ، انتشار با یک کلیک ، ارائه عکس واقع بینانه و استفاده از بهترین تجزیه و تحلیل در کلاس ، به کاربران اجازه می دهد تا روی بهترین کار خود تمرکز کنند: ایجاد یک معماری عالی.
BIMx ، برنده جایزه Mobile Technology ، هنگام کاوش در یک مدل ساختمانی ، با یک تجربه ناوبری بازی مانند ، فاصله ای بین استودیوی طراحی و سایت ساخت و ساز ایجاد می کند. این فناوری درک قابل تحویل از پروژه را بهبود می بخشد و همه اعضای تیم را در کار نگه می دارد. کاربران Archicad از مزیت منحصر به فرد موتور تجسم سه بعدی آن بهره مند می شوند و به کاربران امکان می دهد مدل های BIM را بدون محدودیت اندازه نمایش داده و کشف کنند.

error: تمامی حقوق مادی و معنوی این محتوا متعلق به رویای آکادمی مهرازی و نماینده آن مجموعه هوش معماری می باشد. در صورت تمایل به اشتراک گذاشتن این محتوا لطفا فقط لینک صفحه را به اشتراک بگذارید.