شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شناسه پست: 5654
بازدید: 265
GRAPHISOFT Archicad برای دهمین سال متوالی جایزه “محصول سال BIM” را برد.
بهبود مستمر با هر نسخه برای متخصصان BIM ارزش افزوده ای دارد که می توانند با ادغام افراد ، گردش کار و اطلاعات در زمان واقعی ، پروژه هایی از هر اندازه را طراحی و ارائه دهند.
نرم افزار Archicad 24 و BIMx ، برنده جایزه GRAPHISOFT ، برنامه های کاربردی نرم افزار مدل سازی اطلاعات ساختمان (BIM) ، برنده محصولات BIM سال و فناوری سال موبایل در جوایز سالانه ساخت محاسبات هستند. Archicad ده سال پیاپی در رده محصولات سال BIM برنده شده است ، نشان می دهد که کاربران ارزش پیشرفت های سال به سال را می بینند. این جوایز به عنوان یکی از معدود جوایز پوشش دهنده استفاده از IT در طراحی و ساخت ، به دلیل انعکاس تجربیات کاربران واقعی با محصولات برای تحویل پروژه ها شناخته می شوند.
رأی دهندگان از مجموعه ابزارهای داخلی و رابط کاربر پسند Archicad قدردانی می کنند ، و این نرم افزار را به کارآمدترین و بصری ترین نرم افزار BIM در بازار تبدیل می کند. Archicad با داشتن گردش کار طراحی الگوریتمی و پشتیبانی از مدل بزرگ ، مستندات کاملاً خودکار ، انتشار با یک کلیک ، ارائه عکس واقع بینانه و استفاده از بهترین تجزیه و تحلیل در کلاس ، به کاربران اجازه می دهد تا روی بهترین کار خود تمرکز کنند: ایجاد یک معماری عالی.
BIMx ، برنده جایزه Mobile Technology ، هنگام کاوش در یک مدل ساختمانی ، با یک تجربه ناوبری بازی مانند ، فاصله ای بین استودیوی طراحی و سایت ساخت و ساز ایجاد می کند. این فناوری درک قابل تحویل از پروژه را بهبود می بخشد و همه اعضای تیم را در کار نگه می دارد. کاربران Archicad از مزیت منحصر به فرد موتور تجسم سه بعدی آن بهره مند می شوند و به کاربران امکان می دهد مدل های BIM را بدون محدودیت اندازه نمایش داده و کشف کنند.

error: تمامی حقوق مادی و معنوی این محتوا متعلق به رویای آکادمی مهرازی و نماینده آن مجموعه هوش معماری می باشد. در صورت تمایل به اشتراک گذاشتن این محتوا لطفا فقط لینک صفحه را به اشتراک بگذارید.